Hangszeres zenei sikerek

Az év eleje mozgalmasan indult a hangszereseink számára.

Nagy öröm, hogy hat tanulónk is indult a Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola által hagyományosan megszervezett Sistrum  dunántúli regionális szólóhangszeres versenyeken.

Minden növendékünk szépen felkészült, és nagyszerűen megállta a helyét a színvonalas rendezvényeken, ahol nem kis számú érdeklődő előtt szerepelhettek nagy zeneiskolák versenyzői közt.

Amellett, hogy ez egy remek alkalom volt a fellépésre és kitekintést adott mind a gyerekeknek, mind a tanároknak, nagyszerű eredmények is születtek:

-a fuvolaversenyen Pintér Dóra  6.A osztályos tanuló ezüst minősítést (tanára: Kerti Áron),

- a hegedűversenyen Rózsa Soma 5.B osztályos tanuló  ezüst (tanára: Soósné Poór Katalin), Mundy Lenke 4.B osztályos tanuló és Szitár Ádám 6.A osztályos tanuló bronz minősítést (tanáruk: Kacziba Éva),

- a zongoraversenyen Horváth Anna 5.B osztályos tanuló ezüst, Raffai Lóránd 5.B osztályos tanuló pedig bronz minősítést szerzett  (tanáruk: Bognár Rita).

Nagyon büszkék vagyunk rájuk!

Köszönet a gyerekeknek, a felkészítőknek, és a zongorakísérőknek: Bak Orsolyának és Simkó Imréné Zsuzsa néninek!