Futsal az 5.b osztályban

Az 5.b osztályban Vidák Balázs a Haladás VSE futsal csapatának utánpótlás edzője tartotta a hétfői testnevelés órát

Iskolánk kiváló kapcsolatot ápol a Vas-megyei sportegyesületekkel, köztük a Haladás  VSE-vel is.

Aaz 5.b osztályban Vidák Balázs a Haladás VSE futsal csapatának utánpótlás edzője tartotta, aki Magyar bajnok, és Magyar kupa győztes volt a szombathelyi csapattal, valamint az U21-es és a felnőtt magyar futsalválogatottban is bemutatkozott!

Az óra jó hangulatban telt, amelynek célja nemcsak a sportkapcsolatok ápolása, hanem futsal sportág gyerekekkel való megszerettetése is volt, bízva abban, hogy több diákunk kedvet kap ezen sportág egyesületi szintén történő űzéséhez!

A Haladás VSE  megköszönve az együttműködést egy garnitúra mezt és sporttáskát ajándékozott iskolánknak, amelyet ezúton is köszönünk szépen!