Diák csendesnapok

Az alsó és a felső tagozat is az Isten igéjével foglalkozott különböző nézőpontokból.

Az őszi félévben hagyományos csendesnapunkat idén kicsit rendhagyó módon tartottuk. November 22-én volt az alsó és november 24-én a  felső tagozatnak. Mindkét korosztály az Isten igéjével foglalkozott különböző nézőpontokból. A téma apropóját a Szentírás német nyelvre fordításának 500.évfordulója adta. Hiszen Luther 1522-ben fordította le az Újszövetséget Wartburg várában.

Az alsósok a délelőtt folyamán 8 állomáson vehettek részt, ahol bibliai történetek segítségével ismerkedtek meg a Szentírás megszólító, életet változtató, megmozdító erejével. Az állomások között két mozgásos állomást is "elrejtettünk".

A felső tagozatosok közül az 5-6. évfolyam szintén állomásokon keresztül ismerkedhettek meg a Szentírással, a művészetekben betöltött szerepével. A 7-8. évfolyamosok pedig az értékekkel, a saját értékeségükkel foglalkoztak, melynek mottóját a "Egyedül az számít, ami benned van!" mondat adta.

Tekintsék meg képgalériánkat!