Cserkészkerületi kispályás foci-és métabajnokságon jártak cserkészeink

"Ütős csapat" volt a miénk!

Jó hangulatban, vidám játékkal zajlott az idei Cserkészkerületi kispályás foci-és métabajnokság. A rendezvényt ezúttal is a vépi sportpályán tartották.
A Reményik Sándor cserkészcsapat versenyzői „Ütős csapat” néven, a méta kategóriában, 2. helyezést értek el!
A csoportkör 3 mérkőzéséből, 2-őt nyert a csapatunk, ezzel bekerültünk a döntőbe. Az első helyért a sárvári cserkészekkel kellett megküzdenünk. A dobogó legfelső fokára sajnos nem sikerült felállnunk, de az idei helyezés rekord a Reményikes cserkészek számára! Nyilatkozta Szabó Domonkos az Ütős csapat vezetője.

Játékosok:
Szabó Domonkos, Bíró Barnabás, Fritz Kata, Fritz Máté, Halasi Hunor, Horváth Ármin, Horváth Csanád, Horváth Villő, Kecskeméti Zente, Mendel Korina, Péteri Emma, Polgár Vince, Polgár Zalán, Pünkösty Lia, Szabó Panna

Gratulálunk!

Jó munkát!