Asztalitenisz sikerek

Bobai tanulóink két asztalitenisz-versenyen is részt vettek, s eredményesen szerepeltek.

A szombathelyi Szelestey Elemér emlékversenyen Pethő Csenge a női egyéni kategóriában 1. helyezett, Benkő Noémi pedig 3. helyezett lett. A női páros versenyen pedig a két lány a 2. helyezést érte el.
A vasszécsényi Asztalitenisz Diákolimpia Megyei Döntőjén Pethő Csenge a III.-IV. korcsoport egyéni lány kategóriájában 2. helyet ért el, Benkő Noémi, Horváth Anna, Pethő Csenge ugyanennek a korcsoportnak csapatversenyén szintén a 2. helyezést hozták el. A III.-IV. korcsoport fiú csapat kategóriában Hujber Bálint, Pethő Dávid, Zsoldos Dominik szintén a 2. helyet érték el.
Szívből gratulálunk ügyes diákjainknak és felkészítő tanáruknak, Zolnai Attilának a kiváló eredményekért.