A zenei tanszak hangversenyekkel zárta a tanévet

Évről évre bővülő zenei tanszakunk nyár eleji koncertsorozattal búcsúztatta a tanévet,  hegedűseink, fafúvós, rézfúvós, zongorista és szintetizátoros növendékeink közreműködésével.

A nyolc koncert alkalmat adott arra, hogy  minden diákunk szerepelhessen a kezdőktől az érettségizőkig- a művészeti iskolában továbbképzősként középiskola mellett is folytatható a zenetanulás.

Idén két végzősünk volt: Rác Gábor tanítványa, a hegedűs Leszkóczi Soma, és

Borsics Anna, aki furulyásként kezdte a tanulmányait Kiss Barna tanár úr szárnyai alatt, majd ötödiktől kezdett fuvolázni Kerti Áron tanár úr növendékeként. Köszönjük kitartásukat, büszkék vagyunk rájuk!

A koncerteket külön-külön meghallgatva egy-egy szeletet kaphattunk az iskolánkban folyó zeneoktatásról, aki pedig többre is eljutott, ámulva tapasztalhatta, mennyi ügyes növendékünk van.  Mindenki igyekezett a  tudása legjavát adni, rengeteg zeneileg is átélt előadásban gyönyörködhettünk!

Gratulálunk a növendékeknek, felkészítőiknek, a szülőknek pedig köszönjük a hátteret és a támogatást!

Fúvós koncert

Hegedű, Rác Gábor és növendékei