SZOMBATHELYIEVANGÉLIKUS EGYHÁZKÖZSÉG

1. hely országos hittanversenyen

Iskolánk 1-2. osztályos csapata első helyezést ért el az országos hittanversenyen.

Március 30-án rendezték meg az Országos Hittanverseny Döntőjét az Evangélikus Hittudományi Egyetemen, Budapesten. Az 1-2. osztályok korcsoportjában a 18 induló csapatból iskolánk Betlehem nevű csapata érte el az I. helyezést!

Gratulálunk a szép erdményhez!

A csapat tagjai:

Soós Tünde Virág

Soós Anna Hermina

Karádi Bodza Virág

Tóth Anasztázia

Felkészítőjük: Gömbös Katalin hitoktató

A győztesek szép ajándékokkal, gazdag élményekkel térhettek haza.

Országos gyermeknapot is szerveztek e napra, vidám programokkal. Iskolánkat, gyülekezetünket Sóskuti Hanna, Kern Adél, Márkos Gréta, Vass Rebeka, Szántó Viola, Németh Diána, Szabó Noel és Lukács Jakab képviselte. Köszönjük Farkas Boglárka főiskolai hallgató segítő kíséretét!

Istentiszteleti rend

vasárnaponként 9 órakor istentisztelet és
10.30-kor családi istentisztelet

Ekkor azt mondta [Isten Jákóbnak]: Én vagyok az Isten, atyádnak Istene! Ne félj… Én megyek veled Egyiptomba, és én is foglak visszahozni.

(1Móz 46,3–4)

Ezért tehát a lankadt kezeket és a megroskadt térdeket erősítsétek meg, és egyenes ösvényen járjatok.

(Zsid 12,12–13)

Számlaszám: