SZOMBATHELYIEVANGÉLIKUS EGYHÁZKÖZSÉG

Nyitott ajtók nyáron is

MŰSORVÁLTOZÁS! A nyári időszakban a következő vetítési időpontokban láthatják gyülekezetünk műsorát a Szombathelyi Televízióban:

A júniusi magazin vetítési időpontja: július 12. 19.15

Témáink:

Színes programokkal telt a május a Túróczy Zoltán Szeretetotthonban. Családi délelőtt, fotókiállítás és koncert is színesítette az idős lakók életét.

Kiszakadni a megszokottból. Együtt lenni, de kicsit másként: más keretek között, más szabályokkal. Találkozni: egymással, magunkkal, az Istennel. Ez volt a célja annak a három napnak, melyet a Reményik-iskola nyolcadikosai töltöttek el Őrimagyarósdon, az evangélikus táborhelyen.

Szombathely volt a házigazdája idén a Gusztáv Adolf Vasi Hálaadó Napnak. Közel ezren gyűltek össze a Vasi Skanzenben ezen a napon, melyre az egyházmegye minden gyülekezetéből érkeztek képviselők.

Mozgalmas volt az év vége a Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskolában. A programok közül szemezgettünk Önöknek.

A júliusi magazin vetítési időpontja: augusztus 2. 19.15 MEGVÁLTOZIK! Az időpont egyelőre nem ismert!

Témáink:

A bábkészítő műhelyében jártak a diákok az idei hittanos-konfirmandus táborban. Isten szeret téged. Ez a gondolat állt a középpontban egy héten át.

Táborról táborra. Sokszínű programlehetőséget kínált idén is a Reményik-iskola diákjai számára a nyári szünetben. Ezekbe pillanthatnak be.

Közkívánatra. Nagy sikere volt a tavalyi évben először megrendezett gyülekezeti élménytábor, mely felekezettől függetlenül várta a gyerekeket. Idén még többen vesznek részt a táborban.

Ha nyár, akkor juniális a Szombathelyi Diakóniai Központban. Idén is megrendezik a nyárköszöntő délutánt az idős- és fogyatékos lakók számára.

A műsor elérhető honlapunkon: http://www.szombathely-lutheran.hu/videok/nyitott-ajtok-2019-julius

Istentiszteleti rend

vasárnaponként 9 órakor istentisztelet és
10.30-kor családi istentisztelet

Az Úr pedig ezt mondta [Mózesnek]: Meglátja majd az Úr tetteit az egész nép, amely között vagy.

(2Móz 34,10c)

Azután [Jézus] bejárta egész Galileát, tanított a zsinagógáikban, hirdette a mennyek országának evangéliumát, és gyógyított mindenféle betegséget és erőtlenséget a nép körében.

(Mt 4,23)

Számlaszám: